גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה היא תכנית חיסכון המאפשרת הפקדת כספים לתכנית ומשיכתם בכל שלב ללא קנסות.
בניגוד לקופת הגמל "הרגילה", תכנית חיסכון זו אינה מיועדת לגיל פרישה וניתן למשוך את הכסף המושקע בקופה בכל שלב ובלי קנסות. משרד האוצר הגביל בשלב זה את ההפקדה לקופת הגמל להשקעה וסכום ההפקדה עומד על 70,000 שקלים לשנה לכל אדם.  מכספים שמופקדים לקופת גמל להשקעה יהיה ניתן לקבל הלוואה. 
קופת הגמל אינה מכילה רכיבים ביטוחיים המספקים הגנה למקרים השונים. על כן, רצוי להתייעץ עם סוכן על מנת לבדוק שאפיק חיסכון זה אכן מתאים לך ולצרכיך לפי מצבך המשפחתי, גילך, הכנסתך ומאפיינים נוספים. על אף שאינה מכילה רכיבים ביטוחיים, ניתן לרכוש בנפרד את הכיסויים הנדרשים

למי זה מתאים?

קופת גמל להשקעה נותנת פתרון למי שיש לו כסף ש"שוכב" בבנק ומיועדת לכל טווח זמן. קופת הגמל היא מכשיר השקעה חדש, המאפשר חיסכון נזיל שזמין למשיכה בכל עת ללא קנסות. כל אחד יכול לפתוח גמל להשקעה בכל גיל ולכל מטרה באופן עצמאי ללא תלות במעסיק.
אחד היתרונות המרכזיים בגמל להשקעה הוא השילוב בין האפשרות למשוך את כספים הקופה בכל עת לבין האפשריות לשמור אותם לגיל פרישה וליהנות מקצבה הפטורה ממס ורווח הון. יתרון נוסף הוא המעבר הגמיש בין מסלולי ההשקעה לפי מה שמתאים לך בכל עת וללא תשלום מס או רווח הון. בגמל להשקעה ביכולתך לשלב בין מספר מסלולי השקעה. אנו בעמיעד נעזור ונייעץ לך כיצד להרכיב את המסלול המתאים ביותר לצרכיך ולאופייך.

עובדים יושבים במשרד
פרזנטציה במשרד

יתרונות בגמל להשקעה

מיסים

ניצול הטבות מס

מסלולי השקעה

מגוון רחב של מסלולים ואפיקי השקעה

כסף

נזילות תמידית של הכסף שנצבר

כל אחד רשאי לפתוח חיסכון

שאלות נפוצות

We Have Great Answers

קופת גמל להשקעה יכולה להעניק תוספת לקצבת הזקנה, אך היא לא מיועדת להחליף את החיסכון הפנסיוני. 

וודאי. ניתן למשוך בהתראה של ימים בודדים 

וודאי. אנו נדע להתאים עבורך את המסלול המתאים ביותר ורמת סיכון המתאימה למצב ולאופי שלך 

ישנן שתי אפשרויות למשיכחת הכספים. הראשונה היא משיכת הכספים החל מגיל 60 כקצבת זקנה והיא פטורה ממס.
הדרך השנייה היא משיכה חד פעמית לפני גיל פרישה אשר אפשרית בכל רגע נתון שתרצו. המס שישולם על משיכה חד פעמית הוא מס רווח הון. גובה המס עומד כיום על 25% על הרווח הריאלי. 

צור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

משפחה
סגירת תפריט

ביטוח נסיעות לחו"ל

Passportcard

רכוש עכשיו ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין

דילוג לתוכן